• Marta

Konferencja z cyklu Project Fashion „Moda a biznes”

Aktualizacja: 2 lut 2020


Świat nakręca moda, która wyznacza trendy i style. Moda to wyzwania w wielu dziedzinach życia. Wydarzenie Project Fashion ukazało wiele aspektów świata mody. Organizatorem konferencji „Moda a biznes”, która odbyła się 3. lutego była Agencja modelingowa Spot Management. Partnerami eventu byli DH Renoma we Wrocławiu oraz salon Empik w Renomie.

Project Fashion to wydarzenie poświęcone modzie. W skład Project Fashion wchodzą: pokazy mody, warsztaty oraz konferencje. Jego celem jest popularyzacja współczesnej mody wśród mieszkańców Wrocławia, a także ukazanie, że branża fashion to dziedzina życia i biznes, który wymaga profesjonalnej wiedzy.

Pierwszą prelegentką była Martyna Groll, która pracuje jako Account/Project Manager w agencji influencer marketingu GETHERO. Opowiedziała o tym, czym jest influencer marketing oraz przytoczyła kilka mniej czy bardziej znanych kampaniach reklamowych znanych marekmodowych i beauty przy udziale influencerów.

Kolejne wystąpienie należało do Żanety Dziudzik, redaktor naczelnej magazynu o branży okularowej „Glasses Project”. Zaprezentowała magazyn oraz przedstawiła panujące trendy w modzie okularowej.

Wystąpiła również Ewelina Salwuk-Marko, redaktor naczelna portalu feszyn.com. Opowiedziała o kreowaniu wizerunku portali dla kobiet oraz stworzyła podział użytkowniczek na księżniczki Disneya.

Następną prelegentką była Linda Parys, współzałożycielka butiku z autorską modą „Fu-Ku”.Opowiedziała o Slow Fashion – co się za nim kryje oraz na co należy zwrócić uwagę przy zakupie ubrań.

Nie zabrakło tematu związanego z social media, który przedstawiła Kalina Ciszewska, socialmedia manager w marce More’moi. Przedstawiła, w jaki sposób jest wykorzystywane social media w marce odzieżowej oraz jak ważną rolę w dzisiejszym świecie odgrywają lajki.

Ostatnimi prelegentami byli członkowie Atelier Red Carpet: projektantka haute-couture Ewa Stepaniuk, makijażystka Joanna Szachniewicz i stylista fryzur Sławomir Turczyn. To wystąpienie zostało zaprezentowane w formie rozmowy, którą poprowadziła Joanna Głowacka – właścicielka Agencji modelingowej Spot Management i koordynatorka Project Fashion.


6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie