Ewa Stepaniuk Fashion Designer

Nazywam się Ewa Stepaniuk.

Jestem absolwentką Uniwersytetu pedagogicznego w Zielonej Górze, psychologii społecznej na SWPS w Katowicach i

Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale projektowania ubioru.

Moja kolekcja dyplomowa „Wiktoriański przepych” otrzymała nominację do Gali Dyplomowej najlepszych dyplomów roku 2016.

Obecnie specjalizuję się w projektowaniu sukien ślubnych i wieczorowych haute couture, które od 2015r. powstają w moim atelier we Wrocławiu pod marką

Ewa Stepaniuk Couture.

Własnoręcznie zdobię powstające w atelier suknie m.in. elementami wycinanymi z koronek, własnoręcznymi haftami,  kamieniami, koralikami i kryształami Swarovskiego. Staram się, aby spod moich rąk wychodziły ciekawe, niepowtarzalne kompozycje i wzory.

Moje edytoriale publikowane były w magazynach modowych w Polsce zagranicą.

 

Chętnie uczestniczę w ambitnych projektach, takich jak pokaz charytatywny na rzecz Kliniki BUDZIK Ewy Błaszczyk czy bal Polskiej Fundacji Dla Afryki zorganizowany na rzecz budowy szkół na Madagaskarze i wielu innych.

 

Staram się pokazywać moją modę poza Polską. Suknia ślubna "IRINA" mojego projektu została zaprezentowana podczas Targów mody CHIC w Szanghaju.

W moich kreacjach (płaszcz i suknia wieczorowa z kolekcji Palace Collecion) na koncercie Classica Tour w Chicago występowali Michał i Marlena Szpak.

A moją unikatową kolekcję t-shirtów męskich na francuskim rynku mody reklamował francuski celebryta  Anthony Termine, który występował w programie Koh-Lanta w 2012 r.

 

Jesienią w 2018 roku we Francji na Paris Fashion Week prezentowałam Palace Collection, której sponsorem była Grażyna Gorąca – właścicielka francuskiej firmy Not’s w Marsylii.

 

W kręgu osób, z którymi pracuję są wybitni lekarze, artyści, biznesmeni, dziennikarze., ale przede wszystkim Marta Adamska, która ma pieczę nad wszystkim i dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Chciałabym wspomnieć także genialnego transplantologa pracującego na własnej, zastrzeżonej metodzie przeszczepu włosów dr Marwana Saifi - Saifi Hair Transpalnt we Wrocławiu, który był sponsorem kolekcji Californian Dream,  prezentowanej w kwietniu 2019r. w Santa Monica,California, na Diamond Art and Fashion Event w towarzystwie inkrustowanych diamentami torebek autorstwa projektantki Debbie Wingham, a w październiku na Arab Fashion Week w Dubaju.

 

Podczas Festiwalu M{i}aSTOgwiazd w 2019 r.,  całokształt mojej modowej pracy, nagrodzony został złotym wieszakiem "ART Fashion Designer Award" (przez Kapitułę profesorską Akademii Sztuk Pięknych - przewodniczący Kapituły Paweł Węgrzyn) dla najlepszego polskiego projektanta mody Haute Couture.

 

Obecnie powstała nowa kolekcja Dragon de Feu, która swoją premierę miała w kwietniu 2021r. na prywatnym eventcie dla branży mody zorganizowanym w Moskwie.

Równocześnie powstała kolekcja medyczna we współpracy z polską firmą medyczną Medora.

Od 2020 roku moje kolekcje można zobaczyć i kupić w Warszawie w salonie Medora oraz w salonie Wedding Dream Izabeli Janachowskiej jak również za pośrednictwem mojej strony https://www.ewastepaniukcouture.com

Zapraszam! Będzie mi bardzo miło ;)

Ewa Stepaniuk

Salon sukni ślubnych Ewa Stepaniuk Fashion Designer Suknia ślubna Wedding dress
Kochani%2C%20%E2%9D%A4%EF%B8%8F%E2%9D%A4