Ewa Stepaniuk Fashion Designer

Nazywam się Ewa Stepaniuk.

Jestem absolwentką Uniwersytetu pedagogicznego w Zielonej Górze, SWPS – Psychologii społecznej w Katowicach i

Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale projektowania ubioru.

Moja kolekcja dyplomowa „Wiktoriański przepych” otrzymała nominację do Gali Dyplomowej najlepszych dyplomów roku 2016.

Obecnie specjalizuję się w projektowaniu sukien ślubnych i wieczorowych haute couture, które od 2015r. powstają w moim atelier we Wrocławiu pod marką

Ewa Stepaniuk Couture.

Własnoręcznie zdobię powstające w atelier suknie m.in. elementami wycinanymi z koronek, własnoręcznymi haftami,  kamieniami, koralikami i kryształami Swarovskiego. Staram się, aby spod moich rąk wychodziły ciekawe, niepowtarzalne kompozycje i wzory.

Moje edytoriale publikowane były w magazynach modowych w Polsce zagranicą.

 

Chętnie uczestniczę w ambitnych projektach jak Maldivian Dream, w którym jestem sponsorem sukni ślubnej i wieczorowej.

Staram się wychodzić z moją modą poza Polskę. Suknia ślubna "IRINA" mojego projektu została zaprezentowana w marcu 2018r. podczas Targów mody CHIC w Szanghaju.

Natomiast 28 kwietnia na koncercie Classica Tour w Chicago, Michał i Marlena Szpak występowali w moich kreacjach (płaszcz  i suknia wieczorowa z kolekcji Palace Collecion).

Latem, moją unikatową kolekcją t-shirtów męskich na francuskim rynku mody reklamował francuski celebryta  Anthony Termine, który występował w programie Koh-Lanta w 2012 r. Jesienią,

Jesienią w  2018 roku we Francji prezentowałam Palace Collection na Paris Fashion Week, a ponsorem kolekcji była Grażyna Gorąca – właścicielka francuskiej firmy Not’s w Marsylii.

W kręgu osób, z którymi pracuję są wybitni lekarze, artyści, biznesmeni, dziennikarze. Chciałabym wspomnieć chociażby genialnego transplantologa pracującego na własnej, zastrzeżonej metodzie przeszczepu włosów dr Marwana Saifi - Saifi Hair Transpalnt we Wrocławiu, który był  sponsorem kolekcji Californian Dream, która prezentowana była w 2019 r w kwietniu w Kalifornii i w Santa Monica na Diamond Art and Fashion Event, a październiku na Arab Fashion Week w Dubaju.

Podczas Festiwalu M{i}aSTOgwiazd,-  Marta Olbryś w 2019 r.,  całokształt mojej modowej pracy, nagrodzony został złotym wieszakiem "ART Fashion Designer Award" (przez Kapitułę profesorską Akademii Sztuk Pięknych - przewodniczący Kapituły Pawel_Węgrzyn_Fashion_Designer ) dla najlepszego polskiego projektanta mody Haute Couture.

Obecnie powstała nowa kolekcja Dragon de Feu, która swoją premierę miała w kwietniu na prywatnym eventcie w Moskwie.

Równocześnie powstała kolekcja medyczna we współpracy z polską firmą medyczną Medora.

W 2020 roku moje kolekcje zobaczyć i kupić można w Warszawie w salonie Medora oraz Weeding Dream Izabeli Januchowskiej jak również za pośrednictwem mojej strony https://www.ewastepaniukcouture.com

Salon sukni ślubnych Ewa Stepaniuk Fashion Designer Suknia ślubna Wedding dress
Kochani%2C%20%E2%9D%A4%EF%B8%8F%E2%9D%A4